Hakkımızda

Motorlarınıza kaliteli bakım ve tamir işlemi vererek rahat kullanım desteği vererek sizlerin güvenini kazanan Moto As Pendik sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Motorlar son zamanların en sık tercih edilen araçlardan bir tanesidir. Diğer araçlara göre daha hızlı ulaşım olanağı sağlayarak zamandan tasarruf edilmesini sağlar. Yakıt olarak da daha tasarruflu olduğundan maddi olarak da fazla bir harcaması olmaz. Motorlar yapıları gereği diğer araçlara göre daha pratik olduklarından trafiğe yakalanmadan hızlı hareket ederek tam vaktinde olmaları gereken yerlerde olurlar. Hem hız tutkunlarının hem de hızlı hareketlerinden dolayı kurumların tercih ettiği motorlarında bakım ve tamirlerinin düzenli olarak kaliteli hizmet veren yerlerden yapılması gerekir.

İstanbul otomotiv alanında sizlere aradığınız kaliteli ve güvenilir hizmeti sunuyoruz. Tamir ve bakım işlemlerini yaparak sizlere daha güvenilir bir sürüş keyfi sunuyoruz. Sizlere farklı aksesuarlarımızla hizmet vererek motorlarınızın size has olmasını sağlıyoruz. Motorlarınızın yedek parçaları için bizlere uğramayı unutmayınız. Daha rahat ve konforlu bir sürüş keyfi çıkararak hem kendi güvenliğiniz hem çevredeki diğer kişilerin güvenliğini riske atmamak için motorlarınızın bakım ve tamir işlemleri için iş yerimize sizleri bekliyoruz.

Uygun fiyata motor alım satım hizmetimizde mevcuttur. Farklı marka ve modellerdeki motorlarla hayalinizi gerçekleştirmek için sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Moto As Pendik olarak sizleri içtenlikle karşılayarak her türlü sorunlarınıza çözüm bulmak için çalışacağız.